Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Miedzierza – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

299 640 zł4 994 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana Miedzierza | gmina Smyków | powiat konecki Powierzchnia: 4 994 m Wymiary: ok. 36 m szerokości ok. 142 m długości Numer działki: 378/1 Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Zakrzów

Zakrzów(Miedzierza + 24 km)

575 500 zł17 426 m² 33,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

18 działek budowlanych sprzedawanych w całości w Zakrzowie, cicha, zielona okolica Oferujemy na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18 829 m2 z mpzp położone w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Ruda Strawczyńska

Ruda Strawczyńska(Miedzierza + 16 km)

699 000 zł6 672 m² 104,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks dwóch działek o numerach ewidencyjnych 782 oraz 780/1 o łącznej powierzchni 6672 m (782 - 2811 m , 780/1 - 3861 m ). Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Strawczyn

Strawczyn(Miedzierza + 16 km)

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Promnik

Promnik(Miedzierza + 18 km)

110 000 zł1 402 m² 78,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1402 m2 , zlokalizowana w miejscowości Promnik, gm. Strawczyn. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w czwartej linii względem drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grzymałków(Miedzierza + 8 km)

300 000 zł21 600 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 21 600 m2 , zlokalizowana w miejscowości Grzymałków, gm. Mniów. Działka płaska, w drugiej linii od drogi asfaltowej, niezagospodarowana, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Żeromskiego

Strawczyn(Miedzierza + 16 km)

179 000 zł3 274 m² 54,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w zieleni, 22 min od Kielc działka pod dom w Strawczynie Wyobraź sobie poranek wśród zieleni, zapach sosen i ciszę, którą przerywa jedynie śpiew ptaków. A jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kostomłoty Pierwsze

Kostomłoty Pierwsze(Miedzierza + 23 km)

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: działka budowlana o wielkości 2000m2 ( wymiary około 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kielecka

Mniów(Miedzierza + 10 km)

370 000 zł12 454 m² 29,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka o łącznej powierzchni 12 454 m2, składająca się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek: nr. 141/3 (6 159 m2) i nr. 141/1 (6 295 m2). Ta unikalna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Końskie

Nr 1,Końskie(Miedzierza + 13 km)

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Ścięgna

Ścięgna(Miedzierza + 25 km)

499 000 zł14 827 m² 33,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny pakiet 3 działek położonych pomiędzy głównymi drogami od Ścięgien oraz od Jaworza, w obrębie Gruszka (gmina Zagnańsk), zaledwie 5 km od Kielc i 2 km od Zagnańska.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Miedzierza

Miedzierza,świętokrzyskie

70 000 zł4 900 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona jest we wsi Miedzierza, gm. Smyków, powiat konecki, woj. świętokrzyskie nr ewd. 168/1, o pow. 4900m2, szerokość ponad 40m na ok ponad 100m długości, teren w sąsiedztwie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij